Posprzątam za Ciebie

TWÓJ CZAS TO PIENIĄDZ

Posprzątam za Ciebie dysponuje narzędziami, sprzętem, środkami czyszczącymi i przeszkoleniem, aby profesjonalnie posprzatać Twoją przestrzeń biurową abyś Ty i Twoi pracownicy mogli się skupić na tym co najważniejsze, czyli na Twoim Biznesie.

wszystko, co musisz zrobić, to zadzwonić

  668 622 858

lub wypełnić formularz.

WYCENA SPRZĄTANIA BIURA

MYCIE OKIEN

Posprzątam za Ciebie

MYCIE OKIEN

Nie masz czasu i ochoty na mycie okien? Ponieważ, pomimo wszelkich starań nie wychodzi to idealnie? Ponieważ zawsze zostaje jakaś smuga odbierająca Ci radość chwili? Nie będziemy się zgłębiać w powody – po prostu umyjemy okna za Ciebie !

Zamawiając u Nas profesjonalne mycie okien ….MASZ PEWNOŚĆ....że Twoje „oko na świat” będzie przez długi czas lśniące i bez smug !

CENNIK  ( wszystkie okna myjemy wraz z ramą i parapetem )

  • okno jednoskrzydłowe: od 15 złotych
  • okno dwuskrzydłowe : od 20 złotych
  • drzwi balkonowe od: od 30 złotych

Informacje dodatkowe

  • usługi realizujemy w Bydgoszczy i okolicach
  • cenę ustalamy zawsze indywidualnie na podstawie wymiaru okna, łatwości dostępu, rodzaju przeszklenia i stopnia zabrudzenia.

Do realizacji usługi wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt firmy Karcher. Dodatkowo nasze sprzęty umożliwiają mycie okien bez użycia szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody. Realizujemy jednorazowe i cykliczne zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Posprzątam za Ciebie

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Świadczymy profesjonalne usługi po remoncie Twojego domu, biura czy apartamentu. Doskonale wiemy jak uciążliwy jest remont. Nie dość, że trwa zazwyczaj bardzo długo, to jeszcze trzeba po nim posprzątać – a to już nie jest taka prosta sprawa! Nie martw się  i nie zaprzątaj sobie tym głowy –  nadchodzimy Ci z pomocą  ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

Jak zamówić sprzątanie po remoncie?

Po prostu skontaktuj się z nami!

Możesz do nas napisać na kontakt@posprzatamzaciebie.pl , zadzwonić 504741822 lub wypełnić formularz kontaktowy:

Na cenę sprzątania poremontowego składa się wiele czynników.

- metraż mieszkania czy biura.
- zakres prac, które właśnie się odbyły. Jeśli był to generalny remont, doprowadzenie mieszkania do porządku zajmie o wiele więcej czasu. Nie można też porównywać czasu do długości sprzątania standardowego. Sprzątanie po remoncie wymaga dużo większej precyzji. Podłogi najczęściej wymagają kilkukrotnego odkurzenia oraz umycia, aby osiągnąć pożądany efekt.
- ilość okien i rodzaj ich zanieczyszczenia. Okna wymagają umycia, ale i tez usunięcia śladów po farbie z ram i szyb.
- ilość gruzu i odpadów poremontowych które trzeba wynieść.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych