Stare, a wygląda jak nowe

Czysta kuchnia ze zlewem i pojemnikami na przyprawy w tle okno z widokiem na ogród

Z poniższego artykułu Posprzątam za Ciebie dowiesz się jak wyczyścić zlewozmywak ze stali nierdzewnej za pomocą kilku artykułów gospodarstwa domowego.

Będziesz potrzebował kilku składników ze swojej kuchni  

  • miękka gąbka
  • ściereczka mikrofibra
  • butelka z rozpylaczem

  • soda oczyszczona
  • cytryna lub limonka
  • oliwa z oliwek
  • ocet winny

Polerowanie zlewu ze stali nierdzewnej, aby wyglądał jak nowy jest w rzeczywistości łatwiejsze niż myślisz. Przeczytaj przewodnik krok po kroku jak wyczyścić zlew ze stali nierdzewnej .

Wypłucz zlew

Opróżnij zlew z gumowych mat lub metalowych kratek . Przepłucz zlew gorącą wodą.

Posyp zlew sodą oczyszczoną

Pokryj całą powierzchnię zlewu sodą oczyszczoną , pamiętaj żeby obsypać też boki zlewozmywaka. Soda oczyszczona  jest silnym środkiem czyszczącym .

Szoruj zlew.

Używając gąbki lub miękkiej szczotki szoruj zlew zwwracając szczególną uwagę na miejsca poplamione lub z przyczepionym brudem. Woda z sodą oczysczoną utworzą pastę podczas szorowania zlewu.

Ponowne szorowanie z zastosowaniem soku z cytryny.

Do pasty z sody oczyszczonej i wody , która pokrywa nasz zlew wyciśnij sok z cytryny i ponownie szoruj powierzchnię zlewu.

Dokładnie spłucz cały zlew.

Zastosuj ocet.

Spryskaj cały zlew rozpylaczem wypełnionym ocetm . Nastepnie wlej ocet do zlewu który wykazuje właściwości dezynfekujące.

Osusz zlew i nabłyszczaj oliwą z oliwek.

Suchą delikatną szmatką wytrzyj pozostałości wody i octu . Żeby wzmocnić efekt czystości zlewu, ściereczkę skrop kilkoma kroplami oliwy z oliwek i natrzyj zlew. Teraz możesz się cieszyć widokiem czystego zlewu.

Zlewozmywak który został zakwalifikowany na listę rzeczy „ do wymiany” może mieć „drugie życie” dzięki profesjonalnemu czyszczeniu, nabłyszczaniu, polerowaniu jaki oferuje w swoich usługach firma posprzątam za ciebie .

Poniżej przedstawiamy zdjęcia pokazujące, że wszystko da się wyczyścić, bez względu na zabrudzenia.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych